Про створення Комісії з інвентаризації гуманітарної (благодійної) допомоги

м.Фастів

Про створення Комісії з інвентаризації

гуманітарної (благодійної) допомоги

З метою проведення інвентаризації гуманітарної (благодійної) допомоги, отриманої Фастівською міською територіальною громадою від Благодійної організації «Благодійний фонд «Оберіг відродження», з фіксацією отриманих матеріальних цінностей для подальшої передачі їх балансоутримувачам, керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити Комісію з інвентаризації гуманітарної (благодійної) допомоги (далі – Комісія) у складі згідно з додатком.
  2. Комісії провести інвентаризацію гуманітарної (благодійної) допомоги з фіксацією отриманих матеріальних цінностей, скласти інвентаризаційний опис гуманітарної (благодійної) допомоги та акти приймання-передачі гуманітарної (благодійної) допомоги Фастівської міської ради до Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» та Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

від___________№___________

Склад комісії

з інвентаризації гуманітарної (благодійної) допомоги

НЕТЯЖУК

Михайло Володимирович

–         голова комісії,

міський голова;

РАЧОК

Оксана Василівна

–         секретар комісії,

головний спеціаліст з аудиту управління проектного менеджменту та внутрішнього аудиту;

Члени робочої групи

ГЕРЦУН

Андрій Васильович

–         генеральний директор Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»;

СИВАНЕНКО

Ганна Іванівна

–         головний бухгалтер Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»;

ДУБАС

Людмила Анатоліївна

–         директор Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»;

ГУЛА

Оксана Федорівна

–         головний бухгалтер  Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»;

Керуючий справами (секретар)                                 Леся ТХОРЖЕВСЬКА

виконавчого комітету