Про створення Комісії з інвентаризації гуманітарної (благодійної) допомоги від міста-партнера Меербуш (Німеччина)

• 26.02.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26.02.2024                                                      м.Фастів                                                         №42-од

Про створення Комісії з інвентаризації

гуманітарної (благодійної) допомоги

від міста-партнера Меербуш (Німеччина)

З метою проведення інвентаризації гуманітарної (благодійної) допомоги, отриманої Фастівською міською територіальною громадою від міста- партнера Меербуш (Німеччина), з фіксацією отриманих матеріальних цінностей для подальшої передачі їх балансоутримувачам, керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити Комісію з інвентаризації гуманітарної (благодійної) допомоги від міста-партнера Меербуш (Німеччина) (далі – Комісія) у складі згідно з додатком.
  2. Комісії провести інвентаризацію гуманітарної (благодійної) допомоги з фіксацією отриманих матеріальних цінностей, скласти інвентаризаційний опис гуманітарної (благодійної) допомоги та акти приймання-передачі гуманітарної (благодійної) допомоги Фастівської міської ради до набувача гуманітарної (благодійної) допомоги.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

від 26.02.2024 №42-од

Склад комісії

ТХОРЖЕВСЬКА

Леся Олександрівна

–         голова комісії,

керуючий справами (секретар) виконавчого комітету;

РАЧОК

Оксана Василівна

–         секретар комісії,

головний спеціаліст з аудиту управління проектного менеджменту та внутрішнього аудиту;

Члени робочої групи
ЦЕДЗІНСЬКА

Людмила Василівна

–         начальник фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради
НОВІКОВА

Ельвіра Вікторівна

–         начальник відділу бухобліку та звітності – головний бухгалтер фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради
КАЗАКОВА

Юлія Валеріївна

–         медичний директор з дитинства і пологової допомоги КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ»;
ДУБАС

Людмила Анатоліївна

–         директор КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної допомоги»;
ЗМАЖЕНКО

Людмила Анатоліївна

–         начальник служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Керуючий справами (секретар)                                 Леся ТХОРЖЕВСЬКА

виконавчого комітету