Про створення комісії для обрахунку об’єму деревини, утвореної в результаті видалення зелених насаджень на території КНП ФМР «Європейський простір»

• 11.10.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 11.10.2024                                   м. Фастів                                 №235-од

Враховуючи звернення адміністрації КНП ФМР «Європейський простір» (вх. №6626/06-28 від 02.10.2024) щодо створення комісії по визначенню об’єму та виду вторинної сировини, яка буде утворена в результаті видалення зелених насаджень на виконання рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №98 від 19.02.2024 «Про погодження видалення зелених насаджень на території КНП ФМР «Європейський простір»»; керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію для обрахунку об’єму деревини, утвореної в результаті видалення зелених насаджень на території КНП ФМР «Європейський простір» (надалі – Комісія), згідно складу, що в додатку.
  2. Комісії:
    • здійснити всі необхідні обрахунки об’єму зрізаної деревини, а також визначити вид вторинної сировини та місце її тимчасового зберігання;
    • результати роботи оформити відповідним актом.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                            Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

С К Л А Д

комісії для обрахунку об’єму деревини,
утвореної в результаті видалення зелених насаджень
на території КНП ФМР «Європейський простір»

МАТВІЙЧУК Валентина голова комісії, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ

КОСОВИЧ Тетяна секретар комісії, начальник відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології виконавчого комітету Фастівської міської ради

Члени комісії:
КОТЛЯР Майя заступник директора з адміністративно-господарської роботи КНП «Європейський простір»
КИСЕЛЬОВА Юлія

бухгалтер КНП «Європейський простір»
СІЛЯК Ольга

директор КНП «Європейський простір»
КУДЬ Роман голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування (за згодою)
ЧЕМЕРСЬКИЙ Олег

в. о. директора КП ФМР «Фастів-благоустрій»
ШКІЛЬНЮК Віталіна інженер садово-паркового господарства
КП ФМР «Фастів-благоустрій

ШУМЧЕНКО Олексій

в.о. директора КП ФМР «Фастівводоканал».

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                 Леся ТХОРЖЕВСЬКА