Про створення групи реалізації проєкту «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади»

• 06.09.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29.08.2022                                             м. Фастів                                                    №  171-од

Про створення групи реалізації

З метою сприяння реалізації інвестиційного проєкту «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади» що реалізується за грантові кошти, надані НЕФКО, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити групу реалізації проєкту «Реконструкція та відновлення муніципальної інфраструктури Фастівської територіальної громади» (надалі Проєкт) у складі згідно з додатком.
  2. Робочій групі реалізації проєкту забезпечити виконання всіх організаційно-технічних заходів, визначених Проєктом, а саме: складання документів для закупівель, проведення перед-тендерних нарад, підготовка відповідей на запити від майбутніх учасників тендеру та інше.
  3. Координацію діяльності робочої групи із впровадження Проєкту покласти на головного спеціаліста відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології Глущенко Ірину Петрівну.
  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

від 29.08.2022   №171-од

С К Л А Д