Про сприяння у проведенні Різдвяного ярмарку на території Храму Покрови Пресвятої Богородиці

• 06.01.2023

06.01.2023                     м. Фастів                 05-од

Про сприяння у проведенні Різдвяного

ярмарку на території Храму Покрови

Пресвятої Богородиці

З метою розвитку духовності, популяризації кращих традицій, звичаїв та обрядів українського народу, організації змістовного дозвілля громадян,на виконання Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ,керуючись  п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

1. Сприяти у проведені Різдвяного ярмарку на території Храму Покрови Пресвятої Богородиці 07 січня 2023 року.
  2. Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» забезпечити встановлення наметів для проведення заходу.
  3. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити організаційні заходи у проведенні Різдвяного ярмарку, забезпечити вручення новорічних подарункових наборів дітям під час проведення заходу.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови зпитань забезпечення діяльності виконавчих органів ради,з питаньмедицини О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК