Про сприяння у проведенні обласного семінару «Елементи НКС як фактор ідентифікації громади»

• 01.01.2024

21.12.2024                            м. Фастів                    310-од

Про сприяння у проведенні обласного

семінару «Елементи НКС як фактор ідентифікації громади»

З метою популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини, скарбів культурної та духовної спадщини громади і України в цілому,  відповідно до листа КЗ КОР «Вишгородський історико-культурний заповідник», на виконання Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ, керуючись  п.20 ч.4 ст.42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Сприяти комунальному закладу Київської обласної ради «Вишгородський історико-культурний заповідник» у проведенні обласного семінару «Елементи НКС як фактор ідентифікації громади» 26 грудня 2023 року.
  2. Надати приміщення сесійної зали виконавчого комітету Фастівської міської ради для проведення обласного семінару.
  3. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити організаційні заходи у проведенні обласного семінару :
  • здійснити закупівлю товарів та послуг, необхідних для проведення заходу.
  1. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КПКВК 1014082 протягом грудня 2023 року- січня 2024 року.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань забезпечення діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                           Михайло НЕТЯЖУК