Про сприяння у проведенні Молитви за Україну та благодійного різдвяного ярмарку біля Собору Святого Миколая

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                              16.01.2023                  м. Фастів                №13-од

 

 

Про сприяння у проведенні Молитви за Україну

та благодійного різдвяного ярмарку

біля Собору Святого Миколая

З метою розвиткудуховності, популяризації кращих традицій, звичаїв та обрядів українського народу, організації змістовного дозвілля громадян,на виконання Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ,керуючись  п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

  1. Сприяти Парафії Святого Миколая ПЦУ м. Фастова та Міжнародному благодійному фонду «Незламна українська нація» у проведені Молитви за Україну та благодійного різдвяного ярмаркубіля Собору Святого Миколая 14 січня 2023 року.
  2. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити організаційні заходи у проведенні благодійного різдвяного ярмарку:
  • встановити сцену, підготувати програму проведення заходу, участь творчих колективів та підключення звукової апаратури;
  • направити листи до правоохоронних органів з проханням забезпечити громадський порядок та перекриття частини дороги під час проведення заходів;
  • здійснити закупівлю товарів та послуг, необхідних для проведення заходу;
  1. Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» забезпечити встановлення наметів для проведення заходу.
  2. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282 протягом січня-лютого 2023 року.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови зпитань забезпечення діяльності виконавчих органів ради,з гуманітарних питаньШвидку Ж. П.

 

 

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК

 

 

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ