Про сприяння у проведенні Молитви за Україну та благодійного різдвяного ярмарку біля Собору Святого Миколая

• 03.02.2023

16.01.2023                  м. Фастів                №13-од

Про сприяння у проведенні Молитви за Україну

та благодійного різдвяного ярмарку

біля Собору Святого Миколая

З метою розвиткудуховності, популяризації кращих традицій, звичаїв та обрядів українського народу, організації змістовного дозвілля громадян,на виконання Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ,керуючись  п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Сприяти Парафії Святого Миколая ПЦУ м. Фастова та Міжнародному благодійному фонду «Незламна українська нація» у проведені Молитви за Україну та благодійного різдвяного ярмаркубіля Собору Святого Миколая 14 січня 2023 року.
  2. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити організаційні заходи у проведенні благодійного різдвяного ярмарку:
  • встановити сцену, підготувати програму проведення заходу, участь творчих колективів та підключення звукової апаратури;
  • направити листи до правоохоронних органів з проханням забезпечити громадський порядок та перекриття частини дороги під час проведення заходів;
  • здійснити закупівлю товарів та послуг, необхідних для проведення заходу;
  1. Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» забезпечити встановлення наметів для проведення заходу.
  2. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282 протягом січня-лютого 2023 року.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови зпитань забезпечення діяльності виконавчих органів ради,з гуманітарних питаньШвидку Ж. П.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК