Про скликання тридцять п’ятої сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 06.01.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

06.01.2023                                                                                                  № 4-од

Про скликання тридцять п’ятої сесії

Фастівської міської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати тридцять п’яту сесію Фастівської міської ради восьмого скликання 26 січня 2022 року на 10:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад
    з наступним порядком денним:

1.1. Про затвердження Плану роботи Фастівської міської ради на І-е півріччя 2023 року.

1.2. Про звіт міського голови щодо діяльності виконавчих органів Фастівської міської ради у 2022 році.

1.3. Звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Фастівської міської ради за 2022 рік.

1.4. Про надання міському голові повноважень щодо прийняття рішень та укладання договорів оренди електрогенераторів та іншого електрообладнання для забезпечення безперебійної роботи державних установ, об’єктів критичної інфраструктури, комунальних підприємств та виконавчих органів Фастівської міської ради, у період воєнного стану.

1.5. Про передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради в оперативне управління та на баланс управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1.6. Про передачу комунального майна військовій частині А7377.

1.7. Про передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради у господарське відання та на баланс комунальних підприємств Фастівської міської ради.

1.8. Про передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради в оперативне управління та на баланс Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради.

1.9. Про затвердження актів списання та актів прийому-передачі паливно-мастильних матеріалів.

1.10. Про затвердження витрат, проведених виконавчим комітетом Фастівської міської ради протягом 2022 року на заходи та роботи
з територіальної оборони.

1.11. Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради №14-ХLVІ-VІІ від 11.12.2018 «Про створення ярмарку з продажу сільськогосподарської продукції за адресою: вул. Зигмунда Козара, місто Фастів, Київська область».

1.12. Про внесення доповнень до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, шляхом включення частини нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою:
пл. Перемоги, 1, м.Фастів, Фастівський район, Київська область.

1.13. Про внесення змін до складу комісії з питань оренди майна Фастівської міської територіальної громади.

1.14. Про внесення змін до складу аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Фастівської міської ради

1.15. Про початок розробки проекту Стратегії розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2023-2027 роки.

1.16. Про затвердження передавального акту Фастівського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів з інституційною формою навчання Фастівської міської ради Київської області.

1.17. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» (код ЄДРПОУ 01107935) в новій редакції.

1.18. Про затвердження Статуту Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівське бюро технічної інвентаризації» (код ЄДРПОУ 03346420) в новій редакції.

1.19. Про надання згоди Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівське бюро технічної інвентаризації» на створення Товариства
з обмеженою відповідальністю «Вейст Енерджи Альта».

1.20. Про затвердження Програми надання фінансової допомоги військовим частинам Збройних Сил України на 2023-2024 роки.

1.21. Земельні питання.

1.22. Різне.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання тридцять п’ятої сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК