Про скликання сорок шостої   позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 11.01.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11.01.2024                                                                                 № 15-од

Про скликання сорок шостої

позачергової сесії Фастівської міської

ради VІІІ скликання

Враховуючи розпорядження №8-од від 03.01.2024 року «Про зупинення рішення Фастівської міської ради № 1-XLV-VIII від 31.12.2023 «Про звільнення першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикової О.Б.»», керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст. 46, ч. 4 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати сорок шосту позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого скликання 12 січня 2024 року на 14:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад з наступним порядком денним:

1.1. Про звільнення першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикової О.Б.

1.2.   Різне.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сорок шостої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                                Михайло НЕТЯЖУК