Про  скликання  сімнадцятої позачергової сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ  скликання

• 29.12.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 29.12.2021 р.                                                                            № 397 од

Про  скликання  сімнадцятої

позачергової сесії  Фастівської

міської  ради VІІІ  скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  сімнадцяту позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого  скликання 30 грудня  2021  року  о  9.00  год. в   залі засідань  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:

• Про затвердження передавального акту майна, активів, зобов’язань, управлінських, бухгалтерських та інших документів Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».
  • Про внесення змін до п.3.8 рішення Фастівської  міської ради  №32-ХІ-VІІІ від 16.09.2021 року «Про припинення діяльності Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради».
  • Про внесення змін до рішення міської ради № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів».
  • Про затвердження Статуту Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський Центр комунікації з медичних питань» в новій редакції.
  • Про звернення Фастівської міської ради Київської області до Президента України про внесення змін до законів України щодо проходження  військової служби.
  • Про звернення Фастівської міської ради Київської області до Президента України, Верховної Ради України та Генерального прокурора України про вжиття заходів щодо підсилення захисту інтересів української держави.
  • Земельні питання.
  • Р і з н е.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сімнадцятої позачергової сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                                     М.В.Нетяжук