Про  скликання  шістнадцятої позачергової сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ  скликання

• 17.12.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 16.12.2021                                                                               382-од

Про  скликання  шістнадцятої

позачергової сесії  Фастівської

міської  ради VІІІ  скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  шістнадцяту позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого  скликання 21 грудня  2021  року  о  10.00  год. в   залі засідань  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
  • Про затвердження   Плану  роботи  Фастівської міської ради  на     І-е  півріччя  2022  року.
  • Про затвердження Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Фастівської міської ради в новій редакції.
  • Про передачу житлових багатоквартирних будинків № 8 та № 10 по вулиці Транспортна, у місті Фастові в управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Чудовий дім».
  • Про делегування повноважень управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про затвердження  Порядку організації харчування дітей у закладах освіти Фастівської міської територіальної громади.
  • Про надання в оренду комунального майна Комунальному некомерційному підприємству Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
  • Про зняття з балансу та передачу рухомого майна від комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська центральна районна лікарня» до Томашівської сільської територіальної громади.
  • Про затвердження Положення про стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  • Про внесення змін до рішення міської ради № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів».
  • Про звернення Фастівської міської ради Київської області до Президента України та Верховної Ради України щодо неприпустимості набрання чинності проєктом закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень” (реєстр. № ВР 5600).
  • Про затвердження Порядку складання, затвердження та контроль за виконанням фінансових планів комунальних підприємств Фастівської міської територіальної громади.
  • Про внесення змін до рішення міської ради № 49-ІV-VІІІ від 23.12.2020 року «Про міський  бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік».
  • Про місцевий  бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік.
  • Земельні питання.
  • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання шістнадцятої позачергової сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                                            М.В.Нетяжук