Про  скликання  двадцять третьої позачергової  сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ  скликання

 • 10.06.2022

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

Про  скликання  двадцять третьої

позачергової  сесії  Фастівської 

міської  ради VІІІ  скликання

 

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Скликати  двадцять третю позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого  скликання 13 червня 2022  року  о 16.00  год. в  залі засідань  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2021 року № 13-ХVІ-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік».
  • Про надання міському голові повноважень щодо прийняття рішень та укладання договорів оренди комунального майна на території Фастівської міської територіальної громади у період воєнного стану.
  • Про внесення доповнень до п.2 розділу 6 комплексної Програми «Турбота» Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради № 38-IV-VIII від 23.12.2020 року.
  • Про створення комісії з надання матеріальної допомоги добровольчим формування територіальної оборони Фастівської міської територіальної громади.
  • Про звернення Фастівської міської територіальної громади до Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи щодо підтримки України у наданні статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.
  • Р і з н е.
 1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання двадцять третьої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

 

 

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ