Про  скликання  двадцять третьої позачергової  сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ  скликання

• 10.06.2022

Про  скликання  двадцять третьої

позачергової  сесії  Фастівської

міської  ради VІІІ  скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  двадцять третю позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого  скликання 13 червня 2022  року  о 16.00  год. в  залі засідань  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
    • Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2021 року № 13-ХVІ-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік».
    • Про надання міському голові повноважень щодо прийняття рішень та укладання договорів оренди комунального майна на території Фастівської міської територіальної громади у період воєнного стану.
    • Про внесення доповнень до п.2 розділу 6 комплексної Програми «Турбота» Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради № 38-IV-VIII від 23.12.2020 року.
    • Про створення комісії з надання матеріальної допомоги добровольчим формування територіальної оборони Фастівської міської територіальної громади.
    • Про звернення Фастівської міської територіальної громади до Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи щодо підтримки України у наданні статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.
    • Р і з н е.
  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання двадцять третьої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК