Про скликання двадцять п’ятої  позачергової сесії Фастівської  міської ради VІІІ скликання

  • 03.08.2022

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

03.08.2022                                                                                                № 145-од

 

Про скликання двадцять п’ятої   

позачергової сесії Фастівської 

міської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати двадцять п’яту позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого скликання 4 серпня 2022 року о 15.00 год. в залі засідань адмінбудинку рад з наступним порядком денним:

1.1 Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2021 року №13-ХVІ-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік».

1.2 Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради в оперативне управління та на баланс закладів управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1.3 Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради від 14.07.2022 №10-ХХІV-VІІІ «Про внесення змін до договору оренди №42 від 24.01.2020 року за адресою: провул. Шевченка, 2-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного з Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»».

1.4 Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради транспортного засобу, що знаходиться у власності Київської обласної ради.

1.5 Про передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс та в оперативне управління Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1.6 Земельні питання.

1.7 Р і з н е.

  1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання двадцять п’ятої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

 

 

 

Міський голова                                                              Михайло НЕТЯЖУК

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ