Про  скликання  двадцять другої позачергової  сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ  скликання

 • 18.05.2022

 

 

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 18.05.2022                                                                                № 91-од

 

 

Про  скликання  двадцять другої

позачергової  сесії  Фастівської 

міської  ради VІІІ  скликання

 

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Скликати  двадцять другу позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого  скликання 19 травня 2022  року  о 14.00  год. в  залі засідань  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:
 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Фастівської міської територіальної громади за 1 квартал 2022 року.
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2021 року № 13-ХVІ-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік».
 3. Про затвердження структури Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фастівської міської ради.
 4. Про внесення доповнень до п.4.18 розділу 4 Програми підтримки  заходів з мобілізаційної підготовки та територіальної оборони Фастівської міської територіальної громади на 2021-2023роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2020 р. № 23-ІV-VІІІ.
 5. Про початок робіт для проведення реконструкції Фастівського міського парку культури та відпочинку ім.Ю.Гагаріна в м.Фастів Фастівського району Київської області.
 6. Про затвердження Програми робіт з обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф на території Фастівської міської територіальної громади Фастівського району Київської області.
 7. Про делегування повноважень та проведення конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського та Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради.
 8. Про делегування повноважень та проведення конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Борівського та Оленівського старостинських округів Фастівської міської ради.
 9. Про звернення Фастівської міської територіальної громади щодо надання допомоги у проведенні евакуації мешканців та виведенні військових за процедурою «екстракшн» з міста Маріуполь Донецької області.
 10. Про передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс Фастівського міського центру соціальних служб,на праві оперативного управління.
 11. Р і з н е.
 1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання двадцять другої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

 

 

 

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ