Про схвалення проєкту Програми підтримки Державного професійно- технічного навчального закладу  «Фастівський центр професійно-технічної  освіти»  на 2024-2025 рр.

• 19.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

15/04/2024                       м.Фастів                                                   №239

Про схвалення проєкту Програми

підтримки Державного професійно-

технічного навчального закладу

«Фастівський центр професійно-технічної  освіти»  на 2024-2025 рр.

З метою забезпечення умов для якісної підготовки робітничих кадрів відповідно до вимог суспільства, запитів роботодавців, підвищення якості надання освітніх послуг та створення на базі ДПТНЗ «Фастівський ЦПТО» навчально – практичного центру та кваліфікаційного центру, відповідно до Закону України «Про професійно-технічну освіту» та Постанови КМУ від 30.11.2016 року №929, зі змінами від 03.04.2021 року «Про затвердження порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та створенням НПЦ сучасної професійної(професійно-технічної) освіти, керуючись п. 1 ч. 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Схвалити проєкт Програми підтримки Державного професійно-технічного навчального закладу «Фастівський центр професійно-технічної освіти» на 2024-2025 років ,що додається.
  2. Винести на розгляд Фастівської міської ради питання затвердження Програми підтримки ДПТНЗ «Фастівський ЦПТО» .
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Програма розвитку ДПТНЗ ФЦПТО

Міський голова                                                              Михайло НЕТЯЖУК