Про роботу вірусологічного кабінету на базі баклабораторії по вул.Київська, 57 м.Фастів

• 06.01.2021

Фастівська міська рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 06.01.2021                                                                                             №  3од

м. Фастів

Про роботу вірусологічного кабінету

на базі баклабораторії по

вул. Київська, 57 м.Фастів

З метою належної організації заходів щодо недопущення поширення та розповсюдження випадків захворювань спричинених коронавірусом COVID-19  та своєчасної діагностики та лікування хворих  на COVID-19,  відповідно до п.2.3 протоколу позачергового засідання міської постійної комісії з питань ТЕБ та НС № 22 від 21.09.2020р.  :

1. Генеральному директору КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ» Герцуну А.В. забезпечити роботу та надання послуг вірусологічним кабінетом з проведення досліджень методом ПЛР для виявлення РНК вірусу COVID-19.

Термін: 15.01.2021р.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань Давиденко О.П.

Міський  голова                                                             М.В. Нетяжук