Про результати перевірки КНП ФМР«Фастівська центральна районна лікарня» з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

• 10.02.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від        09.02.2021                                                                   № 36 од

Про результати перевірки КНП ФМР

«Фастівська центральна районна лікарня»

з питань цивільного захисту, техногенної

та пожежної безпеки.

За результатами перевірки КНП ФМР «Фастівська центральна районна лікарня» з питань дотримання вимог законодавства з цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки та належного реагування на виникнення можливих надзвичайних ситуацій, яка була проведена Фастівським РС ГУ ДСНС України у Київській обл. у період з 19.01.2021 по 25.01.2021 року та на підставі статті 14 Кодексу цивільного захисту України, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

1. Генеральному директору КНП ФМР «Фастівська центральна районна лікарня» Герцуну А.В.:

– усунути недоліки, виявлені під час проведення перевірки Фастівським РС ГУ ДСНС України у Київській обл. у період з 19.01.2021 по 25.01.2021 року, у встановлені терміни (припис №4 від 29.01.2021), щодо дотриманням вимог законодавства з цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки та належного реагування на виникнення можливих надзвичайних ситуацій.

1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                             М.В. Нетяжук