Про призначення відповідального за дотримання вимог пожежної безпеки у приміщеннях адмінбудівлі виконавчого комітету Фастівської міської ради

• 18.02.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 17.02.2021р.                                                                             № 44 од

м. Фастів

Про призначення відповідального за дотримання

вимог пожежної безпеки у приміщеннях адмінбудівлі

виконавчого комітету Фастівської міської ради

З метою виявлення і запобігання пожежонебезпечних ситуацій, відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», постанови кабінету міністрів України від 26 липня 1994 року № 508 «Про заходи щодо виконання Закону України «Про пожежну безпеку», наказу Міністерства внутрішніх справ України від 30 грудня 2014 року №1417 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні», для забезпечення дотримання вимог пожежної безпеки в адміністративному будинку виконавчого комітету Фастівської міської ради за адресою: площа Соборна, 1, м. Фастів, Київської області, 08500:

1. Призначити відповідального за дотримання вимог пожежної безпеки у приміщеннях адміністративної будівлі виконавчого комітету Фастівської міської ради начальника відділу господарського забезпечення Остапчука Юрія Васильовича.

2. Внести зміни до посадової інструкції начальника відділу господарського забезпечення Остапчука Юрія Васильовича з урахуванням даного розпорядження.

3. Відділу управління персоналом ознайомити начальника відділу господарського забезпечення Остапчука Юрія Васильовича з даним розпорядженням.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення Долгого Сергія Олександровича.

Міський голова                                                                         М. В. Нетяжук