Про припинення договору оренди №46 від 04.01.2021 року нерухомого майна, що належить до комунальної власності Фастівської міської ради

• 28.03.2023

Р І Ш Е Н Н Я

23.03.2023                                       м. Фастів                         № 85-ХХХVІІІ-VІІІ

Про припинення договору оренди 46 від 04.01.2021 року

нерухомого майна, що належить до комунальної власності

Фастівської міської ради

Враховуючи лист Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна  лікарня інтенсивного лікування»
від 02.03.2023р. №06-01/155 щодо дострокового припинення дії договору оренди нерухомого майна №46 від 04.01.2021 року, відповідно до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, згідно ч.6 ст.762 Цивільного кодексу України, керуючись ст. 25, ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити дію договору оренди нерухомого майна №46 від 04.01.2021 року, що належить до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради та знаходиться за адресою: вул.Київська, 57, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного між Фастівською міською радою, Комунальним некомерційним підприємством Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» та Комунальним некомерційним підприємством Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», за згодою сторін.
  2. Сторонам договору укласти акт повернення з оренди нерухомого майна.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                  Михайло НЕТЯЖУК