Про проведення заходів з нагоди відкриття Молодіжного центру у м. Фастів

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від      06.11.2020                                                                                                              № 290 од

Про проведення заходів з нагоди відкриття Молодіжного центру у м. Фастів

Відповідно Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», на виконання на виконання Програми підтримки та розвитку молоді “Молодь Фастова” на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 9-XХII-VII, з метою реалізації державної молодіжної політики в м. Фастів, враховуючи вимоги законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити заходи з нагоди відкриття Молодіжного центру у м. Фастів (додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови       О. П. Давиденко.

Міський  голова                                                                                        М. В. Нетяжук

№   290 од      від 06.11.2020

З А Х О Д И

з нагоди відкриття Молодіжного центру у м. Фастів

Назва заходу Дата та час проведення

1. Організувати та провести онлайн-заходи:

– привітання з нагоди відкриття Молодіжного центру та знайомство з його діяльністю;

– «Молодь на зв’язку» – відповіді на онлайн-запитання учасників заходу;

– презентація відеоролику про Молодіжний центр;

– проведення розіграшу серед учасників заходу.

Давиденко О. П.

Божок Г. М.

2. Підготувати привітання міського голови та інформацію про онлайн-заходи  з нагоди відкриття Молодіжного центру та оприлюднити на офіційному сайті міської ради і в місцевих ЗМІ.

До 10.11.2020 Авксентюк Т.В.

Божок Г. М.

3. Здійснити організаційні заходи з нагоди відкриття Молодіжного центру:

– придбати призи для розіграшу, фотозону, поліграфічну продукцію та ін.;

– замовити послуги для створення презентаційного відеоролику про Молодіжний центр.

До 10.11.2020 Божок Г. М.
4.

Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням заходу, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.

Листопад, 2020

Божок Г. М.

Керуючий справами                                                                        Л. О. Тхоржевська