Про проведення виїзних засідань постійних комісій Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 05.12.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05.12.2023                                                                                 № 292-од

Про проведення виїзних засідань

постійних комісій Фастівської

міської ради VІІІ скликання

На виконання рішення міської ради №522-ХLV-VІІІ від 26.11.2023 року «Про реалізацію проєктів «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал» місто Фастів Київської області. Коригування» та «Капітальний ремонт головного лікувального корпусу КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» по вул. Героїв Чорнобиля, 17 в м. Фастів Київської області (коригування 2)»», відповідно до пункту 3 статті 18 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи пункт 2.3. Положення про постійні комісії Фастівської міської ради VІІІ  скликання, затвердженого рішенням міської ради №25-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року «Про затвердження Положення про постійні комісії Фастівської міської ради VІІІ  скликання», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Доручити голові постійної комісії Фастівської міської ради VІІІ скликання з питань охорони довкілля, природних ресурсів та відновлювальних джерел енергії Онищуку С.М.: провести виїзне засідання комісії 06.12.2023 року о 10:00 годині біля місця скиду зворотних вод після біоставу, з каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», за межами населеного пункту с. Мала Снітинка, на території Малоснітинського старостинського округу, із запрошенням усіх депутатів Фастівської міської ради VІІІ скликання, для ознайомлення з презентацією проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал» місто Фастів Київської області. Коригування».
  2. Доручити голові постійної комісії Фастівської міської ради VІІІ скликання з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді Казаковій Ю.В.: провести виїзне засідання комісії 06.12.2023 року о 13:00 годині у вестибюлі на 1-му поверсі головного лікувального корпусу КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» по вул. Героїв Чорнобиля, 17, із запрошенням усіх депутатів Фастівської міської ради VІІІ скликання, для ознайомлення з презентацією проєкту «Капітальний ремонт головного лікувального корпусу КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» по вул. Героїв Чорнобиля, 17 в м. Фастів Київської області (коригування 2)».
  3. Керівникам КП ФМР «Фастівводоканал» Коршаку В.Ю. та КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» Герцуну А.В.: забезпечити проведення презентацій зазначених проєктів для ознайомлення депутатів міської ради під час виїзних засідань.

Міський голова                                                                                   Михайло НЕТЯЖУК