Про проведення в м. Фастові заходів до Міжнародного дня осіб з інвалідністю

• 18.11.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 12. 11. 2019 року                                                                                              №370 од

Про проведення в м. Фастові

заходів до Міжнародного дня

осіб з інвалідністю

З метою належної організації та проведення загальноміських заходів до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити організаційний комітет по проведенню в м. Фастові загальноміських заходів до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, згідно додатку 1.
  2. Затвердити план проведення загальноміських заходів до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, згідно додатку 2.
  3. Управлінням та відділам виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити виконання загальноміського плану заходів в місті.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Давиденко О. П.

В. о. міського голови                                                                 О. Б. Зикова