Про проведення в м. Фастові заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  • 15.12.2021

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   13.12.2021                                                                                                                                              № 376 од

 

Про проведення в м. Фастові заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

З метою належної організації заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2021 року відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити склад організаційного комітету по проведенню у Фастівській міській територіальній громаді заходів до Дня вшанування учасників ліквідації

наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, згідно додатку 1.

  1. Затвердити план проведення   заходів   до   Дня   вшанування   учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, згідно додатку 2.
  2. Заходи провести з урахуванням  карантинних обмежень та  вимог щодо не допущення поширення COVID-19, відповідно до постанови КМУ від 13 вересня 2021 р. № 954.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж.П.

376. Додаток 1

376. Додаток 2

Міський голова                                                               М. В. Нетяжук

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ