Про проведення в Фастівській міській територіальній громаді заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

• 21.12.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13.12.2024                                         м. Фастів                                   № 302-од

Про проведення в Фастівській

міській територіальній громаді

З метою проведення заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2023 року та відповідно до            п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити план заходів з проведення у Фастівській міській територіальній громаді, за участю представників громадських чорнобильських організацій, заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Вшанування-План заходів-2023

Міський голова                                                              Михайло НЕТЯЖУК