Про проведення у місті Фастовізаходів до Дня Матері та Дня сім’ї

• 26.04.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   25.04.2019                                                                                 №  132 од

Про проведення у місті Фастові

заходів до Дня Матері та Дня сім’ї

На виконання  п. 1.3, 1.10, 2.7, 2.11Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей  “Назустріч дітям” на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2017 № 8-ХХХV–VІІ,на виконання Програми підтримки та розвитку молоді “Молодь Фастова” на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2016 № 9-XXII-VII, з метою організації змістовного проведення дозвілля молоді та популяризації сімейних цінностей, заохочення материнства  у відповідальному ставленні до виконання батьківський обов’язків,відповідно до п.4.1-4.4 Міської комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції,  об’єднаних сил,  учасників бойових дій та вшанування пам’яті загиблих на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради № 4-ХLVІ-VІІ від  11.12.2018 року, з метою забезпечення належної соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців у зоні проведення антитерористичної операції та вшанування їх пам’яті,  формування  національно-патріотичної свідомості учнівської молоді у повазі до материнства, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити заходи з підготовки та проведення у місті Фастові заходів до Дня матері та Дня сім’ї (додаток).
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Давиденко О. П.

Міський голова                                                                                         М. В. Нетяжук

№   132 од   від 25.04.2019

Заходи з підготовки та проведення

у місті Фастові заходів до Дня Матері та Дня сім’ї

Назва заходу Дата Відповдальні
Організувати та провести розважальний молодіжний захід на території громадського демократичного простору «П’ятачок демократії» -«Я – Мамин Всесвіт»,  з фото-акцією та привітанням мам з дитячими візочками. 11.05.2019 Рудяк Л.І.

Бортовська Ж. П.

Забезпечити проведення розважально-хореографічногобатла біля інсталяції «Серця єднання» з організацією локації « Мамин коржик» 11.05.2019 Рудяк Л.І.

Авксентюк Т.В.

Придбати подарунки  переможцям фото-акції «Я – Мамин Всесвіт» та учасникам акції для мам з дитячими візочками «Привітай маму від малюка!», учасникам молодіжного батлу До11.05.2019 Бортовська Ж. П.
Організувати  проведення патріотично-освітницького заходу «Мамина весна» для матерів загиблих учасників АТО на території НВК ФЗОШ №7 Центр військово–патріотичного виховання «Гарт» біля пам’ятного знаку «Мамин сад» з перевезенням учасників заходу  до місця і у зворотньому напрямку 11.05.2019 Бортовська Ж.П.

Єриш Н.Л.

Забезпечити  проведення заходу з виступами учнівської, допризивної молоді та урочистим покладанням корзини квітів до меморіального знаку за участі матерів загиблих військовослужбовців з врученням сувенірної продукції учасникам До 11.05.2019 Бортовська Ж.П.

Майданюк Г.Л.

Здійснити перевезення  батьків загиблих учасників антитерористичної операції до м.Київ, для  участі в урочистостях КОДА  до Дня пам’яті  і примирення і у зворотному напрямку 08.05.2019 Бортовська Ж.П.

Організувати  та провести у міському Палаці культури благодійний захід «Весняний бал» для дітей з обмеженими можливостями за участю їх мам для супроводу даної категорії дітей міста Травень 2019р. Безкровна І.В.

Коваль А.Л.

У краєзнавчому музеї провести акції :

«Запроси матусю до музею»;

«Усією сім’єю-до музею!»

10.05.2019

Безкровна І. В.

Організувати проведення круглого столу  суб’єктів соціальної роботи м. Фастів до Дня сім’ї

«Сім’я- найтепліше місце на Землі», у рамках презентації широкій громадськості активного розвитку соціально- гуманітарної сфери міста

15.05.2019 Давиденко О.П.

Бортовська Ж.П.

Єриш Н.Л.

Забезпечити проведення даного заходу за участі представників медичної, освітньої, соціальної сфер на базі  КЗ КОР «Соціальний Центр «Мати і дитина разом» До 15.05.2019 Давиденко О.П.

Бортовська Ж.П.

Данилюк Н.М.

Інформацію щодо заходів з нагоди Дня Матері та Дня сім’ї оприлюднити у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради та у соціальних мережах. До 17.04.2019

та до 16.05.2019

Авксентюк Т. В.
Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів на території громадського демократичного простору «П’ятачок демократії»- «Я – Мамин Всесвіт»,патріотично-освітницького заходу «Мамина весна» на території НВК ФЗОШ №7 Центр військово–патріотичного виховання «Гарт» біля пам’ятного знаку «Мамин сад», круглого столу  суб’єктів соціальної роботи м. Фастів до Дня сім’ї «Сім’я- найтепліше місце на Землі» -закупівлю товарів та послуг, оплатити за рахуноккоштівзагального фонду виділених ФМЦСССДМ До 11.05.2019 Бортовська Ж.П.
Витрати, пов’язані з організацією та проведенням благодійної акції «Весняний бал»  – закупівлю товарів та послуг, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по КЕКВ 2282 Травень 2019 Безкровна І. В.

Керуючий справами                                                                                 Л. О. Тхоржевська