Про проведення у місті Фастові у 2020 році заходів до Дня закоханих

• 28.01.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   28.01.2020                                                                                                          № 23од

Про проведення у місті Фастові

у 2020 році заходів до Дня закоханих

На виконання Програми підтримки та розвитку молоді “Молодь Фастова”                  на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2016 № 9-XXII-VII, Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей  “Назустріч дітям” на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2017 № 8-ХХХV–VІІ, метою популяризації сімейних цінностей та організації змістовного проведення дозвілля молоді,  керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити заходи з підготовки та проведення у місті Фастові у 2020 році заходів до Дня закоханих (додаток).
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Давиденко О. П.

Міський  голова                                                                            М. В. Нетяжук

№ 23 од  від 28.01.2020

ЗАХОДИ

з підготовки та проведення у місті Фастові

у 2020 році заходів до Дня закоханих

Назва заходу Дата Відповідальні
Організувати та провести урочисту церемонію відзначення 50-річчя подружнього життя сімейних пар фастівчан на території громадського простору «П’ятачок демократії» біля інсталяції «Серце єднання», з залученням працівників Фастівського відділення РАЦС. 14.02.2020 Бортовська Ж. П.
Організувати та провести онлайн-фотоконкурс для молоді «Серця скоряються в коханні» з підведенням підсумків та врученням подарунків переможцям. 01-14.02.2020 Безкровна І. В.
Організувати та провести акцію «Дарую тобі валентинку» на території громадського простору «П’ятачок демократії».

14.02.2020 Безкровна І. В.
Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо проведення заходів та забезпечення охорони публічного порядку і належного медичного нагляду. До 12.02.2020 Тягун О. М.

Костюк І. М.

Інформацію щодо заходів з нагоди Дня закоханих оприлюднити у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради та у соціальних мережах.

До 12.02.2020 Авксенюк Т. В.
Придбати  подарунки  та квіти для учасників урочистої церемонії   на «П’ятачку демократії» та подружнім парам, що підтвердять круглу дату подружнього  життя свідоцтвом про одруження під час заходу. До14.02.2020 Бортовська Ж. П.
Придбати товари для проведення акції «Дарую тобі Валеннтинку»  та подарунки для переможців онлайн-фотоконкурсу «Серця скоряються в коханні». До 14.02.2020 Безкровна І. В.
Запросити на захід сімейні пари, які у 2020 році святкують 50 років спільного подружнього життя, учасників та переможців онлайн-фотоконкурсу «Серця скоряються в коханні»

До 14.02.2020 Бортовська Ж. П.

Безкровна І. В.

Запросити представників активної громадськості та молодь міста для участі у заході. До 14.02.2020 Бортовська Ж. П.

Безкровна І. В.

Рудяк Л. І.

Забезпечити звукове оформлення урочистої церемонії відзначення 50-річчя подружнього життя на території громадського простору «П’ятачок демократії» біля інсталяції «Серце єднання». 14.02.2020 Безкровна І. В.
Забезпечити транспорт для перевезення звукової апаратури від Палацу культури до місця проведення заходу – громадського простору «П’ятачок демократії».

14.02.2020 Тхоржевська Л. О.
Прибрати  територію громадського простору «П’ятачок демократії» для проведення заходу, відновити  вуличні освітлювальні прилади  та підключити до мережі під час проведення заходу інсталяцію «Серце  єднання».

До 14.02.2020 Сидоренко В.В.
Витрати, пов’язані з організацією та проведенням  заходів з нагоди Дня закоханих,  оплатити  за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по загальному фонду по КПКВК 1013133 КЕКВ 2282.

Лютий, 2020 р. Безкровна І. В.
 Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходу з відзначення 50- річчя подружнього життя-придбання товарів та послуг, оплатити за рахунок коштів виділених ФМЦСССДМ по загальному фонду КЕКВ 2282. Лютий, 2020 р. Бортовська Ж. П.

Керуючий справами                                                                                Л. О. Тхоржевська