Про проведення у місті Фастові у 2020 році заходів до Дня спільних дій в інтересах дітей

• 11.11.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  11.11.2020                                                                                                                                   № 293од

Про проведення у місті Фастові у 2020 році

заходів до Дня спільних дій в інтересах дітей

Відповідно  п.  1.8, п. 1.32, п. 2.8 Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей  “Назустріч дітям” на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2017 № 8-ХХХV–VІІ,  постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, з метою підвищення правової культури та рівня обізнаності дітей, забезпечення адресної допомоги сім’ям з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах та належної соціальної підтримки сімей,  керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.      Організувати та провести у місті Фастові протягом листопада 2020 року заходи до Дня спільних дій в інтересах дітей.

2.      Затвердити план заходів до Дня спільних дій в інтересах дітей (додаток).3.      Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський голова                                                                                              М. В. Нетяжук

№ 293од від  11.11.2020

План заходів до Дня спільних дій в інтересах дітей

№ п/п Назва заходів Дата проведення Відповідальні
1. Організувати проведення заходів до Дня спільних дій в інтересах дітей з дотриманням карантинних вимог

через пандемію COVID 19  у м.Фастів.

20 листопада2020р.  Бортовська Ж.П.
2. Забезпечити  проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів з підвищення рівня обізнаності дітей з правових питань та правової культури сімей з дітьми. Листопад2020р. Бортовська Ж. П.Кущик Ю.М.
3. Забезпечити надання адресної допомоги подарунковими наборами у складі: кондитерські вироби, фрукти, солодощі, тощо, сім’ям з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, відповідно списків сімей у СЖО. Листопад2020р. Бортовська Ж.П.
4. Інформацію про заходи з нагоди Дня спільних дій  в інтересах дітей оприлюднити у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради та сторінці у соцмережі Фейсбук. До 01.12.2020р. Авксентюк Т. В.
5. Витрати, пов’язані з проведенням заходів до Дня спільних дій  в інтересах дітей, що відзначається 20 листопада, оплатити за рахунок коштів загального фонду КЕКВ 2282, виділених Фастівському міському Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відповідно  Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей “Назустріч дітям” на 2018–2022 роки. Листопад 2020р. Бортовська Ж. П.

Керуюча справами                                                                                         Л.О.Тхоржевська