Про проведення у Фастівській міській територіальній громаді заходів до Дня закоханих у 2024 році

• 12.02.2024

12.02.2024                              №29-од

Про проведення у Фастівській міській

територіальній громаді заходів

до Дня закоханих у 2024 році

На виконання Програма підтримки та розвитку молоді Фастівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки, затверджена рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2023 року № 575-XLV –VIII,  Комплексної програми забезпечення прав дітей  та підтримки сімей з дітьми Фастівської міської територіальної громади  “Назустріч дітям” на 2023-2027 роки, затверджена рішенням міської ради від 20.12.2022 №158-ХХХІІІ–VІІІ, з метою популяризації сімейних традицій і цінностей, формування відповідального батьківства та організації змістовного проведення дозвілля молоді, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Затвердити заходи з підготовки та проведення у Фастівській міській територіальній  громаді Дня закоханих у 2024році (додаток).

2.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови    з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський  голова                                                                 Михайло  НЕТЯЖУК

ЗАХОДИ

з підготовки та проведення у Фастівській міській територіальній громаді

Дня закоханих у 2024році

Назва заходу Дата Відповідальні

Організувати та провести у Молодіжному центрі:

– соціальний фото-проєкт «Кохання попри все»;

– кіномарафон романтичних фільмів;

– конкурс «Найромантичніша історія кохання»;

12-17.02.2024 р.   Поліщук І.С.

Іванчук Ю.Н.

Організувати  проведення  урочистої церемонії відзначення 50-річчя подружнього життя сімейними парами  фастівської громади  на  території громадського простору біля інсталяції «Обручка», з залученням працівників та приміщень Фастівського міськрайонного відділу ДРАЦС, м.Фастів, вул.Шевченка,2; 13.02.2024р.

Бортовська Ж.П.

Організувати та провести благодійну програму в міському Палаці культури «Тетяна Скомаровська «В обіймах українського романсу» (за сприяння культурологічного проєкту «Мистецькі експедиції») з оголошенням збору на маскувальні сітки для воїнів ЗСУ. 13.02.2024

Поліщук І.С.

Бортовська Ж.П.

Повідомити КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо проведення безпекових заходів та забезпечення належного медичного нагляду. До 13.02.2024р. Костюк І. М.

Іванчук Ю.Н

Інформацію щодо заходів з нагоди Дня закоханих оприлюднити у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради та у соціальних мережах. 05-14.02.2024р. Авксенюк Т. В.
Забезпечити  виготовлення сувенірної продукції з символікою громади та логотипом свята з закупівлю подарункової продукції для відзначення і нагородження  ювілярів подружнього життя – сімейних пар під час проведення урочистої церемонії відзначення  «Золотого весілля». До13.02.2024р. Бортовська Ж. П.

Запросити на захід сімейні пари, які у 2024 році святкують ювілейні дати спільного 50-річного подружнього життя. До 13.02.2024р. Бортовська Ж.П.
Запросити представників активної громадськості та молоді громади для участі у заході з популяризації сімейних цінностей з дотриманням заходів безпеки та інформуванням про місця найближчого укриття (вул.Шевченка,1) До 13.02.2022р. Бортовська Ж. П.

Поліщук І.С.

Забезпечити звукове оформлення урочистої церемонії відзначення Золотого ювілею подружнього життя на території   громадського простору біля інсталяції «Обручка», з залученням працівників та приміщень Фастівського міськрайонного відділу ДРАЦС, м.Фастів, вул.Шевченка,2 ( за згодою); 13.02.2024р. Поліщук І.С.

Іщук Я.М.

Забезпечити транспорт для перевезення звукової апаратури від Палацу культури до місця проведення заходу. 13.02.2024р.

о 14.00

Тхоржевська Л.О.
Підготувати сценарій урочистої частини церемонії відзначення 50-річного ювілею- «Золоте весілля». До 13.02.2023р. Поліщук І.С.

Забезпечити  подарунковою продукцією  та квітами учасників урочистої церемонії   «Золоте весілля» -подружні пари, що підтвердять круглу дату подружнього  життя свідоцтвом про одруження . До 13.02.2024р. Бортовська Ж.П.
Провести  підготовку   території  громадського простору біля інсталяції «Обручка», поряд з приміщенням Фастівського міськрайонного відділу ДРАЦС, м.Фастів, вул.Шевченка,2; До 13.02.2024р.

Чемерський О.Ю.

Витрати, пов’язані з  закупівлею подарункової продукції та послуг для відзначення і нагородження

учасників заходу урочистої церемонії відзначення

«Золотого весілля»  оплатити за рахунок коштів виділених ФМЦСС по загальному фонду КПК 0213121.

Лютий 2024р. Бортовська Ж.П.
Витрати, пов’язані з закупівлею продукції для відзначення і нагородження  переможців

фотоконкурсу та конкурсу у молодіжному центрі, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по загальному фонду КПКВК  1013133.

Лютий  2024 р. Поліщук І.С.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                              Леся ТХОРЖЕВСЬКА