Про проведення у 2020 році свята обдарованих дітей

• 25.09.2020

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   23.09.2020                                                                                                        № 249 од

Про проведення у 2020 році

свята обдарованих дітей

Для організації урочистого відзначення загальноміського свята обдарованих дітей загальноосвітніх шкіл міста та позашкільних закладів, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою підтримки обдарованих дітей в реалізації їх творчого потенціалу, розвитку  освіти, спорту та мистецтва в місті:

1. Провести  24.09.2020 року загальноміське свято обдарованих дітей.
  2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення загальноміського свята

обдарованих дітей (згідно додатку).

1. 3.  Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника

міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова                                                             М.В.  Нетяжук

до розпорядження міського голови

№ _249од _ від__23.09.2020_

Заходи з підготовки та відзначення загальноміського свята

обдарованих дітей

№ п/п Заходи Дата Відповідальний
3.     1 Підготувати списки нагороджуваних. Організувати відзначення подяками, цінними подарунками, іншими формами заохочення. До 23.09.2020  Єриш Н.Л.

Савчук М.М.

4.     2. Підготувати сценарій проведення святкового заходу. До 22.09.2020 Єриш Н.Л.

Майданюк Г.Л.

5.     3. Підготувати та направити лист до правоохоронних органів щодо забезпечення охорони громадського порядку  під час проведення урочистостей та повідомити Фастівський міський ЦПМСД До 23.09.2020 Костюк І.М.

Єриш Н.Л.

Короленко М.М.

4. Організувати та провести урочистості  присвячені загальноміському святу обдарованих дітей на стадіоні «Машинобудівник». 24.09.2020

Єриш Н.Л.
 5. Забезпечити громадський порядок та належний медичний супровід під час проведення урочистостей 24.09.2020 Курліковський В.В.

Дудник О.

6.  Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою  та проведенням свята обдарованих дітей  оплатити за рахунок коштів, управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду КЕКВ 2282 Вересень-жовтень Єриш Н.Л.

Антонюк А.А.

Керуючий справами                                                            Л.О. Тхоржевська