Про проведення робочої наради щодо підсумків роботи бюджетоутворюючих підприємств Фастівської МТГ

• 05.01.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   31.12.2021                                                                                           № 399 од

Про проведення робочої наради щодо

підсумків роботи бюджетоутворюючих

підприємств Фастівської МТГ

З метою підведення підсумків роботи підприємств Фастівської міської територіальної громади за 2021 рік, визначення основних проблем діяльності та пошук шляхів їх вирішення, визначення стратегічних цілей подальшого розвитку, керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з нагоди проведення наради з підприємствами Фастівської МТГ (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук

Додаток  1

до розпорядження міського  голови

від_31,2,2021_№__399 од__

З А Х О Д И

з нагоди проведення наради з підприємствами Фастівської МТГ

Назва заходу Дата,години,  місце проведення Відповідальний
Організувати та забезпечити зустріч учасників наради 14.01.2022

Зикова О.Б.

Форосенко Н.В.

Підготувати приміщення для проведення заходу

(Мала зала Фастівського МПК)

Швидка Ж.П.

Савченко Н.М.

Забезпечити оргтехнікою для трансляції презентаційних матералів 14.01.2022

Тхоржевська Л.О.

Ковальов М.О.

Організація проведення виїзного кейтерингу 14.01.2022 Тхоржевська Л.О.

Міхеєва О.О

Підготувати презентаційний відеоролик про роботу підприємств Фастівської МТГ до 13.01.2022 Авксентюк Т.В.
Витрати пов’язані з організацією та проведенням проведення наради з підприємствами Фастівської МТГ, оплатити за рахунок цільового або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради. Січень-лютий

2022 року

Міхєєва О. О.

Керуюча справами (секретар)