Про проведення позапланової перевірки фінансово – господарської діяльності Комунального підприємства Фастівської міської ради «Господар»

• 23.02.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  22.02.2021                                                                                                      № _48 од_

Про  проведення позапланової

перевірки фінансово – господарської

діяльності Комунального

підприємства Фастівської міської

ради «Господар»

Керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.3.1, 5.1 Положення про відділ внутрішнього фінансового контролю та аудиту, затвердженого рішенням Фастівської міської ради від 29.01.2016 №23-VIII-VII:

1. Головному спеціалісту відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради Рачок О.В. провести позапланову перевірку фінансово – господарської діяльності Комунального підприємства Фастівської міської ради «Господар» за період 2020 рік та завершений звітний період 2021 року.
  2. Термін проведення перевірки з 23.02.2021 по 15.03.2021.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                        М.В.Нетяжук