Про проведення на території  міста Місячника  охорони праці,  що присвячений Всесвітньому Дню охорони праці

• 23.04.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    22.04.2019                                                                                   № 120 од

м. Фастів

Про проведення на території

міста Місячника  охорони праці,

що присвячений Всесвітньому

Дню охорони праці

На виконання Указу Президента України від 18 серпня 2006 року № 685/2006 « Про

День охорони праці», заходів Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та

виробничого середовища на території міста Фастова на 2018 – 2020 роки, яка

затверджена рішенням Фастівської міської ради № 10 – XXXV – VII від 23.12.2017 року,

відповідно до листа КОДА № 11 – 21/2693/05/36 – 2019 від 08.04.2019,  керуючись п.20

ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” :

1. З  22 квітня 2019 року   по 22   травня   2019 року, провести на території міста Фастова  Місячник  охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці під девізом: « Безпечне та здорове майбутнє праці».
  2. Створити Організаційний комітет з підготовки та проведення в місті Місячника  охорони праці (  згідно  Додатку 1).
  3. Затвердити План заходів щодо проведення у місті Місячника  охорони праці з нагоди   Всесвітнього дня охорони праці ( згідно Додатку 2).
  4. Керівникам підприємств, установ та організацій міста,  про хід виконання заходів, до 03 червня   2019 року,  проінформувати виконавчий комітет Фастівської міської ради.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови  Зикову О.Б..

Міський голова                                                                                             М.В. Нетяжук

міського голови

№120 од  від 22.04.2019

С К Л А Д

Організаційного комітету з підготовки та проведення в місті  Місячника  охорони праці

Голова організаційного комітету
Зикова Олена Борисівна перший заступник міського голови.
Заступник голови організаційного комітету
Болілий Юрій Михайлович заступник начальника – начальник відділу з питань праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.
Члени організаційного комітету
Ткач Ірина В’ячеславівна начальник Фастівського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування  України у Київській обл..
Головчук Ірина Юріївна головний спеціаліст відділу з питань праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.
Єриш Наталія Леонідівна начальник управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.
Карлаш Анатолій Іванович головний державний інспектор ГУ Держпраці в Київській області( за згодою).
Зоренко Олена Аркадіївна начальник відділу житлово – комунального господарства виконавчого комітету Фастівської міської ради.
Поета Жанна Петрівна страховий експерт з охорони праці Фастівського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування  України у Київській обл..  ( за згодою).
Комар Юрій Петрович інженер з охорони праці ТОВ  «Пивоварня Зіберта»»( за згодою).

Керуючий справами  виконкому                                                          Л.О. Тхоржевська