Про проведення комісійного обстеження домоволодіння по вул. Васильченка, № 30, в м. Фастів, Київської обл.

• 09.01.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 03.01.2024                                             м.Фастів                                                  №  7-од

Про проведення комісійного

обстеження домоволодіння по

вул. Васильченка, № 30, в

м. Фастів, Київської обл.

Розглянувши заяву гр. Шевченко Л.О. за вх. № Ш35.2537.4 від 07.12.2023 року щодо обстеження домоволодіння за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. Васильченка, № 30, керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити тимчасову комісію для обстеження домоволодіння в будинку по вул. Васильченка, № 30 в м. Фастів, Київської обл. у складі:

– Мосійчук Д.Л. – начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Фастівської міської ради;

– Мартинюк Н.В. – в.о. начальника відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради;

– Косович Т.Б. –  начальник відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1. За результатами комісійного обстеження скласти відповідний акт.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                 Михайло НЕТЯЖУК