Про проведення категоріювання об’єктів відділу ведення Державного реєстру виборців, де циркулює інформація з обмеженим доступом, що не становить державної таємниці

• 08.01.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

01.01.2024                                              м.Фастів                                                      №1-од

Про проведення категоріювання

об’єктів відділу ведення Державного

реєстру виборців, де циркулює

інформація з обмеженим доступом,

що не становить державної таємниці

З метою проведення категоріювання об’єктів відділу ведення Державного реєстру виборців на виконання вимог НД ТЗІ 1.6-005-2013 «Захист  інформації на об’єктах інформаційної діяльності. Положення про категоріювання об’єктів, де циркулює інформація з обмеженим доступом, що  не становить державної таємниці», затверджених Наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку  та захисту  інформації України від 15.04.2013 року №215 (далі – Положення про категоріювання об’єктів), вимог Технічного завдання на створення комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців», затвердженого Постановою Центральної виборчої комісії від 29 травня 2008 року №39, відповідно до ст.11 Закону України «Про Державний реєстр виборців», п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити комісію для проведення категоріювання об’єктів відділу ведення Державного реєстру виборців, де циркулює інформація з обмеженим доступом, що  не становить державної таємниці у складі згідно додатку.
  2. Комісії в своїй роботі керуватися Положенням про категоріювання об’єктів.
  3. Секретарю комісії підготувати Акт відповідно до Положення про категоріювання об’єктів.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

№_______  від _____________року

Склад комісії

для проведення категоріювання об’єктів відділу  ведення Державного реєстру виборців, де циркулює інформація з обмеження доступом, що не становить державної таємниці

Михайло НЕТЯЖУК        – міський голова, голова комісії;

Інна ЯЦЕНКО                    – начальник відділу ведення Державного

реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської

міської ради, секретар комісії;

Сергій ТОПІЛІН                – завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи

виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Юлія ЩУР                         – начальник юридичного управління виконавчого

комітету Фастівської міської ради;

Людмила АЛІСЄЄНКО    –  начальник загального відділу виконавчого

комітету Фастівської міської ради

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської