Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Чехова в с. Мотовилівська Слобідка Фастівського району Київської області та перейменування села Гвардійське Фастівського району Київської області

  • 11.10.2023

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

___10.10.2023____                                м. Фастів                                                     № __247-од__

 

Про проведення громадського обговорення

щодо перейменування вулиці Чехова

в с. Мотовилівська Слобідка Фастівського району

Київської області та перейменування села Гвардійське

Фастівського району Київської області

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування вулиці та населеного пункту та врахування їх думки під час прийняття відповідного рішення, відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», частини 5 статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Положення про порядок перейменування та найменування вулиць, площ, провулків, інших об’єктів на території міста Фастова, затвердженого рішенням Фастівської міської ради №13-LХV-VІ  від 23.04.2015 р., враховуючи протокол засідання робочої комісії з вивчення питання перейменування вулиць від 04.10.2023 року, керуючись підпунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Провести громадське обговорення пропозицій щодо перейменування вулиці Чехова в с. Мотовилівська Слобідка Фастівського району Київської області.
  2. Провести громадське обговорення пропозицій щодо перейменування с. Гвардійське Фастівського району Київської області.
  3. Організатором проведення громадського обговорення з перейменування вулиці визначити виконавчий комітет Фастівської міської ради.
  4. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити:
  • публікацію на офіційному сайті міської ради повідомлення про проведення громадського обговорення;
  • прийом та реєстрацію пропозицій поданих юридичними особами, громадянами та їх об’єднаннями в ході громадського обговорення;
  • спільно з робочою комісією з вивчення питання перейменування вулиць у двотижневий строк з дати закінчення громадського обговорення підготувати звіт про узагальнення результатів громадського обговорення.
  1. Громадське обговорення провести на протязі двох місяців з дати оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

 

 

 

Міський голова                                                                  Михайло НЕТЯЖУК

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ