Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади

  • 20.05.2022

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

18.05.2022                                             м.Фастів                                                     № 92-од

 

 

Про проведення громадського обговорення

щодо перейменування вулиць та провулків

на території населених пунктів Фастівської

міської територіальної громади

 

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць і провулків та врахування їх думки під час прийняття відповідного рішення, відповідно до частини 5 статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи протокол засідання робочої комісії з вивчення питання перейменування вулиць від 16.05.2022 року, керуючись підпунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести громадське обговорення пропозицій щодо перейменування вулиці та провулку Суворова, вул. Возз’єднання, вул. Гагаріна, вул. Годованцева, вул. Ковпака, вул. Комарова, вул. Курчатова, вулиці та провулку Кутузова, вул. Льва Толстого, вулиці та провулку Матросова, вулиці та провулку Мічуріна, вулиці та провулку Папаніна, вул. Правди, вулиці та провулку Пушкіна, вулиці та провулку Якубовського в м. Фастів Київської області.
  2. Провести громадське обговорення пропозицій щодо найменування вулиці в садовому товаристві «ЛІЛЕЯ», Бортниківський старостинський округ.
  3. Організатором проведення громадського обговорення з перейменування вулиць визначити виконавчий комітет Фастівської міської ради.
  4. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити:
  • публікацію на офіційному сайті міської ради повідомлення про проведення громадського обговорення;
  • прийом та реєстрацію пропозицій поданих юридичними особами, громадянами та їх об’єднаннями в ході громадського обговорення;
  • спільно з робочою комісією з вивчення питання перейменування вулиць у двотижневий строк з дати закінчення громадського обговорення підготувати звіт про узагальнення результатів громадського обговорення.
  1. Громадське обговорення провести на протязі двох місяців з дати оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                  Михайло НЕТЯЖУК

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ