Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади

  • 26.05.2022

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26.05.2022                                  м.Фастів                                                     № 98-од

 

 

Про проведення громадського обговорення

щодо перейменування вулиць та провулків

на території населених пунктів Фастівської

міської територіальної громади

 

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць і провулків та врахування їх думки під час прийняття відповідного рішення, відповідно до частини 5 статті 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.12 № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи протокол засідання робочої комісії з вивчення питання перейменування вулиць від 16.05.2022 року, керуючись підпунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести громадське обговорення пропозицій щодо перейменування вул. Добролюбова, вулиці та провулку Зої Космодем’янської, вул. Кулібіна, вулиці та провулку Лермантова, вул. Лізи Чайкіної, вул. Ломоносова, вул. Маяковського, вул. Невського, вул. Некрасова, вул. Овражна, пров. Овражний, вул. Олега Кошового, вул. Панфілова, вул. Путьова, вулиці та провулку Тітова, вул. Трудова, пров. Трудовий, вул. Тургенєва, вул. Фомічова, вул. Фофанова, вулиці та провулку Челюскінців, вул. Чернишевського, вул. Чехова, вул. Чкалова, вул. Прорізна, в м. Фастів Київської області.
  2. Провести громадське обговорення пропозицій щодо перейменування Фастівського міського парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна.
  3. Організатором проведення громадського обговорення з перейменування вулиць визначити виконавчий комітет Фастівської міської ради.
  4. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити:
  • публікацію на офіційному сайті міської ради повідомлення про проведення громадського обговорення;
  • прийом та реєстрацію пропозицій поданих юридичними особами, громадянами та їх об’єднаннями в ході громадського обговорення;
  • спільно з робочою комісією з вивчення питання перейменування вулиць у двотижневий строк з дати закінчення громадського обговорення підготувати звіт про узагальнення результатів громадського обговорення.
  1. Громадське обговорення провести на протязі двох місяців з дати оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

 

Міський голова                                                                  Михайло НЕТЯЖУК

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ