Про проведення громадського обговорення  кандидатури старости Великоснітинського  старостинського округу

• 21.02.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20.02.2024                                              м.Фастів                                                №  40-0д

Про проведення громадського

обговорення  кандидатури старости

Великоснітинського  старостинського округу

З метою сприяння територіальній громаді у здійсненні права на участь у місцевому самоврядуванні та забезпечення належного рівня діяльності Фастівської міської ради від 09.12.2021 року № 34-ХV-V111 «Про затвердження Порядку громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Фастівської міської територіальної громади», керуючись ч.1 ст.541, п.20 ч.4 ст.42  Закону України» Про місцевк самоврядування в Україні»:

1.Винести на громадське  обговорення  кандидатуру Шевчук Тетяни Миколаївни на посаду старости Великоснітинського  старостинського  округу Фастівської  міської територіальної громади.

2.Громадське обговорення провести відповідно до Порядку громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Фастівської міської територіальної громади,затвердженого рішенням Фастівської міської ради № 34-ХV-V111 від 09.12.2021 року, в період з 19.02.2024 року протягом 15(п’ятнадцяти) календарних  днів.

1. Утворити організаційний комітет з організації та проведення громадських обговорень кандидатури старости в Великоснітинському старостинському окрузі Фастівської міської територіальної громади та затвердити його персональний склад (Додається).
  2. Відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ

Фастівської міської ради забезпечити розміщення на офіційному сайті Фастівської міської ради та її виконавчих органів повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Великоснітинському  старостинському окрузі та про його підсумки.

1.       Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

Додаток до розпорядження

№ _______ від  ___________

Склад організаційного комітету