Про проведення громадського обговорення кандидатури старости Малоснітинського старостинського округу

• 22.12.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20.12.2021                                                                                                № 389 од

Про проведення громадського

обговорення кандидатури старости

Малоснітинського старостинського округу

З метою сприяння територіальній громаді у здійсненні права на участь у місцевому самоврядуванні та забезпечення належного рівня діяльності  Фастівської міської територіальної громади, відповідно до рішення Фастівської міської ради від 09.12.2021 року № 34-ХV-VІІІ «Про затвердження Порядку громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Фастівської міської територіальної громади», керуючись ч.1 ст.541, п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Винести на громадське обговорення кандидатуру Приліпко Ірини Анатоліївни на посаду старости Малоснітинського старостинського округу Фастівської міської територіальної громади .
  2. Громадське обговорення провести відповідно до Порядку громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Фастівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Фастівської міської ради № 34-ХV-VІІІ від 09.12.2021 року, в період з 22.12.2021 року протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів.
  3. Утворити організаційний комітет з організації та проведення громадських обговорень кандидатури старости в Малоснітинському старостинському окрузі Фастівської міської територіальної громади та затвердити його персональний склад (Додаток).
  4. Відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботи із ЗМІ Фастівської міської ради забезпечити розміщення на офіційному сайті Фастівської міської ради та її виконавчих органів повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости в Малоснітинському старостинському окрузі та про його підсумки.
  5. Опитування жителів Малоснітинського старостинського округу проводити з дотриманням протиепідемічних вимог.
  6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук