Про  проведення аналізу правильності отримання та розподілу гуманітарної допомоги Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

• 03.11.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27.10.2022                                             м. Фастів                                                        № 226-од

Про  проведення аналізу

правильності отримання та

розподілу гуманітарної допомоги

Центром соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді

Відповідно до п. 5.1 та п.5.14 Положення про відділ внутрішнього фінансового контролю та аудиту, затвердженого рішенням Фастівської міської ради від 29.01.2016 №23-VIII-VII, доповідної керуючого справами (секретар) виконавчого комітету Тхоржевської Л.О. від 27.10.2022, керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,:

1. Начальнику відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради Свириденко Н.О. провести аналіз правильності отримання та розподілу гуманітарної допомоги у вигляді наборів осінньо-зимового одягу та взуття від Дитячого фонду ЮНІСЕФ для дітей внутрішньо переміщених осіб віком від 3 місяців до 14 років Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за період з 20.10.2022 та на момент проведення контрольного заходу.
  2. Термін проведення контрольного заходу з 27.10.2022 по 28.10.2022 року.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                              Михайло НЕТЯЖУК.