Про  продовження терміну проведення позапланової  перевірки фінансово-господарської діяльності КП «Фастівський комбінат комунальних підприємств»

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    01.04.2019                                                                                                                     № 103 од

Про  продовження терміну проведення

позапланової  перевірки фінансово-господарської

діяльності КП «Фастівський комбінат

комунальних підприємств»

Відповідно до п. 5.1, п. 5.14  Положення про відділ внутрішнього фінансового контролю та аудиту, затвердженого рішенням Фастівської міської ради від 29.01.2016 №23-VIII-VII, листа КП «Фастівського ККП» від 18.02.2019 №08/01,  службової доповідної начальника відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради Свириденко Н.О. від 01.04.2019, керуючись п.20 ч. 4 ст. 42 Закону України  “ Про місцеве самоврядування в Україні ”:

1. Продовжити термін проведення позапланової перевірки фінансово-господарської діяльності КП «Фастівський комбінат комунальних підприємств» за період 2018 рік та завершений звітний період 2019 року до 25.04.2019.
  2. Начальнику та головному спеціалісту відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради Свириденко Н.О. та Рачок О.В. провести позапланову перевірку фінансово-господарської діяльності КП «Фастівський комбінат комунальних підприємств» за період 2018 рік та завершений звітний період 2019 року у встановлений термін.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                        М.В.Нетяжук