Про погодження видалення зелених насаджень на території села Велика Снітинка

• 22.05.2024

Р І Ш Е Н Н Я

20 травня 2024 року                          м.Фастів                                  № 284

Про погодження видалення
зелених насаджень на території
села Велика Снітинка

Враховуючи звернення адміністрації Фастівського міського центру соціальних служб та Великоснітинського ЗДО «Сонечко» щодо обстеження на території закладів соціальної сфери зелених насаджень з метою попередження наслідків аварійної ситуації, усунення потенційної загрози життю і здоров’ю людей та учасників виховного процесу, пошкодженню майна, відновлення світлового режиму в приміщеннях, що затіняється деревами; беручи до уваги незадовільний стан зелених насаджень згідно актів комісійного обстеження (сухостій, аварійна дуплистість, трухлявість та пошкодження стовбурів, ураження омелою і шкідниками, осягнення дерев вікової межі, суховершинність, тощо); відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1045 від 01.08.2006 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», керуючись підпунктом 7 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити перелік дерев, що підлягають видаленню на території бюджетних установ у селі Велика Снітинка Фастівського району Київської області, згідно додатку.
  2. КЗ ФМР Фастівський міський центр соціальних служб організувати виконання робіт з видалення зелених насаджень згідно акту №1.
  3. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради організувати виконання робіт з видалення зелених насаджень згідно акту №2.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

від  20.05.2024 р  № 284

Перелік дерев, що підлягають видаленню на території бюджетних установ