Про погодження видалення зелених насаджень на території міста Фастів

• 22.02.2024

19.02.2024                      м.Фастів                                  №97

Про погодження видалення
зелених насаджень на території міста Фастів

Враховуючи звернення адміністрації ТОВ «ПАЛИВНИЙ ТЕРМІНАЛ ФАСТІВ», а також мешканців міста щодо обстеження зелених насаджень з метою попередження наслідків надзвичайної та аварійної ситуації, усунення потенційної загрози життю і здоров’ю людей, пошкодженню майна підприємства; беручи до уваги незадовільний стан зелених насаджень згідно актів комісійного обстеження (сухостій, аварійна дуплистість, трухлявість та пошкодження стовбурів, ураження омелою і шкідниками, грибкові ураження, суховершинність, тощо); відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1045 від 01.08.2006 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», керуючись підпунктом 7 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити перелік дерев, що підлягають видаленню на території міста Фастів, згідно додатку.
  2. ТОВ «ПАЛИВНИЙ ТЕРМІНАЛ ФАСТІВ»:
    • організувати виконання робіт з видалення зелених насаджень на території підприємства згідно акту №1;
    • деревину, отриману після видалення зелених насаджень, оприбуткувати та використати для власних потреб підприємства.
  3. КП ФМР «Фастів-благоустрій» забезпечити проведення робіт з видалення зелених насаджень та санітарної обрізки сухих гілок на землях загального користування згідно акту №2, №3 та №5.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

від ______________  №_______

Перелік дерев, що підлягають видаленню на території міста Фастів

№ акту

Адреса:

назва вулиці та номер будинку

Кількість дерев, що підлягають видаленню

Примітки

1. 1 вул. Андрія Шептицького, б. 8

(територія ТОВ «ПАЛИВНИЙ ТЕРМІНАЛ ФАСТІВ»)

16 Видалення:

–         дуб звичайний – 16 шт.

Санітарна обрізка:

–         дуб звичайний – 15 шт.

2. 2 вул. Андрія Шептицького, б. 8

(землі загального користування, за парканом території
ТОВ «ПАЛИВНИЙ ТЕРМІНАЛ ФАСТІВ»)

6 Видалення:

–         дуб звичайний – 6 шт.

Санітарна обрізка:

–       дуб звичайний – 4 шт.

–       верба – 1 шт.

3. 3 вул. Братів Сидоренків, б. 4

(прибудинкова територія)

1 Видалення:

–           береза – 1 шт.

Санітарна обрізка:

–           каштан – 2 шт.

–           береза – 1 шт.

4. 5 вул. Ярослава Мудрого, б. 40

(прибудинкова територія зі сторони автодороги)

1 Обліпиха
Всього дерев на видалення: 24