Про погодження видалення зелених насаджень на території КНП ФМР «Європейський простір»

• 22.02.2024

Р І Ш Е Н Н Я

19.02.2024                                м.Фастів                                  №98

Про погодження видалення
зелених насаджень на території

КНП ФМР «Європейський простір»

Враховуючи звернення адміністрації КНП ФМР «Європейський простір» щодо обстеження аварійних дерев, що ростуть на території підприємства, з метою попередження наслідків надзвичайної та аварійної ситуації, усунення потенційної загрози життю і здоров’ю людей, пошкодженню майна підприємства; беручи до уваги незадовільний стан дерев за висновками комісійного обстеження (сухостій, аварійна дуплистість, трухлявість та пошкодження стовбурів, ураження омелою і шкідниками, грибкові ураження, суховершинність, тощо); відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1045 від 01.08.2006 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах»; керуючись підпунктом 7 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити перелік дерев, що підлягають видаленню на території КНП ФМР «Європейський простір», згідно додатку.
  2. КНП ФМР «Європейський простір»:
    • забезпечити проведення робіт з видалення зелених насаджень на території міського парку «Європейський» згідно акту №4 від 08.02.2024;
    • деревину, отриману після видалення зелених насаджень, оприбуткувати та використати для власних потреб підприємства;
    • здійснити компенсаційну висадку зелених насаджень у 2024-2025 роках.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

від ______________  №_______

Перелік дерев, що підлягають видаленню