Про погодження внесення змін до договору оренди захисної споруди цивільного захисту №1 від 01.09.2017 року за адресою: вул. Соборна, 51, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного з ТОВ «ЕКО»

• 28.03.2023

Р І Ш Е Н Н Я

23.03.2023                                       м. Фастів                         № 79-ХХХVІІІ-VІІІ

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 06 січня р. 2023 №20, діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного
та комунального майна”, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити внесення змін до договору оренди захисної споруди цивільного захисту №1 від 01.09.2017 року за адресою: вул. Соборна, 51, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного між Фастівською міською радою Київської області та Товариством з обмеженою відповідальністю «ЕКО», а саме:

– абзац другий пункту 37: «У випадках, передбачених абзацом другим пункту 35 цього договору, захисна споруда повертається орендарем орендодавцю протягом 12 годин.» – виключити;

–  доповнити договір пунктом 371 такого змісту:

“371. Договір розривається в односторонньому порядку в разі:

порушення орендарем вимог Порядку використання у мирний час захисних споруд цивільного захисту для господарських, культурних
і побутових потреб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 138;

невиконання орендарем вимог, визначених Кодексом цивільного захисту України, щодо приведення в готовність захисних споруд, що перебувають
у державній або комунальній власності, до прийому населення в разі приведення єдиної державної системи цивільного захисту, її складових
у режим підвищеної готовності, виникнення надзвичайної ситуації, введення надзвичайного стану та в особливий період;

відмови орендаря від звільнення на вимогу орендодавця захисної споруди (її частини), що перебуває в державній або комунальній власності, від майна третіх осіб у разі настання випадків, передбачених абзацом третім цього пункту.”;

– пункт 39 договору викласти в такій редакції:

“39. У разі припинення або розірвання цього договору захисна споруда
у випадках, передбачених пунктом 37 цього договору, повертається орендарем орендодавцю протягом трьох робочих днів.

У випадках, передбачених пунктом 371 цього договору, захисна споруда (її частина) повертається орендарем орендодавцю протягом 24 годин з моменту повідомлення про розірвання договору.

Розірвання договору оренди захисної споруди (її частини), яка перебуває
в державній або комунальній власності, здійснюється шляхом письмового повідомлення орендарю про таке розірвання не пізніше ніж за 24 години до розірвання договору.

У разі відмови орендаря звільнити захисну споруду (її частину)
в зазначений строк або якщо орендар відсутній і не має можливості встановити зв’язок з ним, доступ до такої захисної споруди здійснюється без отримання згоди її користувача (несанкціонований доступ) для приведення захисної споруди в готовність до прийому населення. Такий доступ здійснюється відповідно до положень статті 29 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”.”.

1. Сторонам договору оренди захисної споруди цивільного захисту №1 від 01.09.2017 року укласти додаткову угоду до даного договору,
    з урахуванням вищезазначених змін.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК