Про погодження перейменування вулиці Чехова в с. Мотовилівська Слобідка Фастівського району Київської області

• 31.01.2024

Р І Ш Е Н Н Я

від 29.01.2024 року                      м.Фастів                                   №   13

Про погодження перейменування

вулиці Чехова в с. Мотовилівська

Слобідка Фастівського району

Відповідно до Положення про порядок перейменування та найменування вулиць, площ, провулків, інших об’єктів на території міста Фастів, затвердженого рішенням Фастівської міської ради №13-LXV-VI від 23.04.2015р., враховуючи протокол засідання робочої комісії по перейменуванню вулиць від 05.01.2024 р., керуючись п.1 ст.37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити перейменування вулиці Чехова в с. Мотовилівська Слобідка Фастівського району Київської області на вулицю Мирослава Василюка.
  2. Рекомендувати питання перейменування вулиці Чехова в с.Мотовилівська Слобідка Фастівського району Київської області винести на розгляд сесії Фастівської міської ради для затвердження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК