Про погодження перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади

• 14.03.2024

від 11.03.2024 року         м.Фастів                                   №   120

Про погодження перейменування

вулиць та провулків на території

населених пунктів Фастівської

міської територіальної громади

Відповідно до Положення про порядок перейменування та найменування вулиць, площ, провулків, інших об’єктів на території міста Фастів, затвердженого рішенням Фастівської міської ради №13-LXV-VI від 23.04.2015р., враховуючи протокол засідання робочої комісії по перейменуванню вулиць від 19.02.2024 року, керуючись п.1 ст.37 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади згідно додатку.
  2. Рекомендувати перелік вулиць і провулків, які підлягають перейменуванню згідно додатку, винести на розгляд сесії Фастівської міської ради для затвердження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

від  11.03.   2024 року № 120

Перелік вулиць і провулків на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади, що підлягають перейменуванню