Про погодження містобудівних умов та обмежень

• 23.12.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від   17.12.2021                                                                                                               № 601

Про погодження містобудівних

умов та обмежень

Враховуючи те, що для облаштування індустріального парку  «Фастіндастрі» виникла нагальна потреба в отриманні дозвільних документів для будівництві електричних мереж приєднання електроустановок, керуючись ст. 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва  та житлового-комунального господарства України від 31.05.2017 р. № 135 «Про затвердження Порядку ведення реєстру містобудівних умов та обмежень», п.п.9  п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва: «Нове будівництво електричних мереж приєднання електроустановок для облаштування індустріального парку «Фастіндастрі», м. Фастів, вул. Поліграфічна, 16, кад. № 3211200000:02:010:0037» від 26.11.2021р. №18-16/27.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук