Про погодження фінансового плану КП  «Фастівська ЖЕК» на 2024 рік

Від   29.01.2024                                                   №5

Про погодження фінансового плану

КП  «Фастівська ЖЕК» на 2024 рік

На виконання рішень виконавчого комітету Фастівської міської ради № 23 від 21.01.2016 року «Про погодження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств» та Фастівської міської ради №13-VIII-VII від 29.01.2016 року «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств», керуючись пп.4, п. «а», ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити фінансовий план КП «Фастівська ЖЕК» на 2024 рік.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                                          Михайло НЕТЯЖУК