Про початок робіт для проведення реконструкції Фастівського міського парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна в м. Фастів Фастівського району Київської області

• 18.05.2022

РІШЕННЯ

Фастівського району Київської області

З метою збереження міського парку – центру відпочинку та розваг населення, задоволення культурних потреб мешканців громади, створення умов для відновлення фізичних та духовних сил людей, розвитку їх художнього і естетичного смаку, виховання почуття поваги до української культури, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Здійснити підготовчі заходи для проведення реконструкції Фастівського міського парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна в м.Фастів Фастівського району Київської області (далі – парк):
    • Здійснити роботи з ексгумації та перепоховання останків полеглих осіб, що знаходяться в братських могилах на території парку.
    • Провести конкурс на кращий ескізний проєкт щодо реконструкції парку.
    • Забезпечити розроблення проєктно – кошторисної документації на реконструкцію парку, її експертизу, затвердження та отримання дозвільних документів, що дають право на виконання будівельних робіт.
    • Провести громадське обговорення щодо перейменування Фастівського міського парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин та містобудування та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський  голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК